Markalarımız MORAL CONTRACT

logo moral contract

Moral Contract markası ve koleksiyonu kontrat ve proje işleri için oluşan talebe cevap verebilmek amacıyla oluşturulmuştur. Koleksiyonumuzun ana ürün grubu perdelik kumaştır.

Perdelik kumaş anlamında her tarz tül, fonluk, dekoratif kumaşlar, koleksiyonumuzda bulunmaktadır. Özel bitiş işlemleri kumaşlarımıza uygulanabilmektedir. Bu özel işlemler, geç tutuşurluk apresi, antibakteriyellik apresi, kırışma önleyici apre, leke tutmazlık apresi olarak müşterilerimize sunulmaktadır.

Geç tutuşurluk özelliğinin bitiş işlemi ile değil, geç tutuşur iplik seçenekleri ile verildiği kalitelerimiz de mevcuttur. Ayrıca güneş ışınlarından koruyucu ve engelleyici “blackout” ve “dimout”olarak bilinen perdelik kumaş tercihlerimiz de koleksiyonumuzda bulunmaktadır. Ürün geliştirme departmanımız son günlerde Moral Contract koleksiyonumuzu yeni ürün grupları ile genişletmek amaçlı çalışmalar yapmakta.

Masa örtüsü ve döşemelik kumaş tercihlerini de Moral Contract koleksiyonumuzda bulundurup kontrat, proje işleri müşterilerimize daha kapsamlı çözümler sunmayı hedeflemekteyiz.

Yukarıya Çık
Kapat Büyüt